D a n g u s . p r i s t a t o :


Proginis Dangaus vakaras Lietuvos Nepriklausomybės 90-mečiui -
AUSZRA 16 : 1918-2008

Minėdami devynių dešimčių metų sukaktį nuo tos dienos, kai Lietuvos valstybė sugrįžo į pasaulio žemėlapį ir pakilusi iš nebūties paskelbė savo nepalaužiamą tautinę valią, nepriklausoma muzikos leidykla Dangus rengia kuklų, bet labai ypatingą ir nuoširdų visuomeninį renginį "AUSZRA 16 : 1918-2008". Vasario 16 d., šeštadienį, kviečiame visus bičiulius ir patriotiškus žmones apsilankyti, pakiliai ir šventiškai pažymėti šią datą. Lauksime visų, kam ši data svarbi, be valstybinio formalumo ir be madingos euro-arogancijos.

"Auszra 16" programa vyks dvejose vietose Vilniaus senamiestyje. 16.00 val. Lietuvos teatro, kino ir muzikos muziejuje (Vilniaus g.41) bus parodytas filmas "Prieškario Lietuva". Jame surinkti unikalūs, iki šiol neskelbti dokumentiniai 1930-1940 m. kadrai, atspindintys įvairius prieškario Lietuvos įvykius ir vietoves. Filmas įgarsintas A.Dvarionienės skambinama M.K.Čiurlionio muzika. Po filmo pageidaujantieji galės dalyvauti ekskursijoje po muziejų.

Po kino programos, renginys persikels į klubą "L'amour" (Vokiečių g.2, šalia ŠMC), kur nuo 18.00 val. prasidės alternatyvios muzikos koncertas. Scenoje skambės gyvai atliekama originali ambient, electronic, industrial ir post-folk kūryba. Nepriklausomybės progai savo pasirodymus dedikuos žinomi sostinės muzikinio pogrindžio atstovai - sunkiosios elektronikos scenos rezistentas McKaras, abstraktaus post-industrial skambesio puoselėtojai GIRNŲ GIESMĖS, sodrios maginės ritmikos projektas OORCHACH ir baltiškais motyvais turtingos electro-industrial muzikos grupė LAUXNA LAUKSNA.

Su dideliu susidomėjimu laukiamas ir pastaruoju metu atgimusios grupės ZPOAN VTENZ pasirodymas. Prieš dešimtmetį gimusios grupės muzikoje skamba archaiškas folkloras, netradicinė elektronika ir metaliniai roko akordai. Kolektyvo įkūrėjas Ramūnas Peršonis neseniai vėl pradėjo repetuoti su folkloro ansamblio GOŠTAUTA dainininke Vilma Čiplyte. Po keletos metų pertraukos klausytojai išgirs ZPOAN VTENZ atsinaujinusiu pilna sudėtimi, - su gyvais mušamaisiais ir gitaromis, - bei galės pritarti uždegantiems grupės himnams.

Vakarą tradiciškai užbaigs DJs Smetona komanda, kuri iki pat vidurnakčio šokdins susirinkusius pagal šventinę geriausių lietuviškos estrados šlagerių ir naujųjų hitų programą klubinėje retro atmosferoje.

----------------------

Įėjimas į "Auszra 16" renginius šiemet bus NEMOKAMAS.
Nes Nepriklausomybė neturi kainos. "Auszra 16" rengiama iš organizacijos "Dangus" lėšų, bei gautos 2% pajamų mokesčio paramos dalies.
Visi norintys paremti renginio idėją ir dalyvius, galės tai padaryti įsigydami muzikinius albumus ir specialius šiai progai skirtus ženkliukus.

Kviečiame visus atvykti su tautine atributika ir pakiliai nusiteikus.
Klubo "L'amour" aplinka -
spustelkite čia

Pastabos:
Įėjimas į naktinį klubą mokamas nuo 22.00 val. - 30 Lt.
Renginys baigsis 24.00 val., toliau naktiniame klube vyks tradicinė diskoteka.
Į koncertą klube įleidžiami asmenys nuo 18 metų.
Renginys nesusijęs su jokiomis politinėmis partijomis ar judėjimais.


---------------------------------

2008.02.16

16.00 val. (durys 15.30 val.) - kino programa
Lietuvos teatro, kino ir muzikos muziejuje, Vilniaus g. 41 (3 a.)
"PRIEŠKARIO LIETUVA". Archyvinės dokumentikos filmas. Trukmė ~ 1 val.

Ekskursija.


18.00 val. (durys 17.30 val.) - gilios muzikos vakaras
Klube "L'Amour", Vokiečių g.2
Dalyvauja:
GIRNŲ GIESMĖS
OORCHACH
McKARAS
ZPOAN VTENZ

LAUXNA LAUKSNA
DJs Smetona

Geriausi lietuviškos estrados šlageriai ir naujų laikų hitai retro atmosferoje.

---------------------------------


http://www.dangus.net/pro/auszra
Forume: http://www.dangus.net/forumas/auszra16

info@dangus.net / tel. 868819655

AUSZRA 16 - 2007 | 2006 | 2005 | 2004

[c] dangus 2008

 

 

::::