Skirkite 2% pajamų mokesčio leidyklai Dangus
Paremkite organizacijos veiklą be jokių papildomų išlaidų

Kreipiamės į visus bičiulius ir žmones, kuriems artima organizacijos Dangus veikla ir idėjos, - Jūs galite be jokių papildomų išlaidų paremti kultūrinę Dangaus veiklą ir prisidėti prie alternatyvios kultūros plėtojimo. Tokią galimybę suteikia Lietuvos Respublikos gyventojų pajamų mokesčio įstatymas.

Įstatymas numato, kad kiekvienas pilietis savo 2005 metais sumokėto pajamų mokesčio dalimi (2 procentais) gali paremti kurią nors organizaciją, kuri gali būti paramos gavėja. Tokia organizacija yra leidyklos Dangus įkurta viešoji įstaiga "Baltijos Griaustinis".

Pasinaudokite šia galimybe! Užpildykite pridedamą formą ir iki gegužės 1 d. pateikite savo miesto Valstybinei mokesčių inspekcijai asmeniškai arba paštu. Neleiskite pražūti kad ir nedidelei savo uždirbtų pinigų daliai! - palaikykite alternatyvias iniciatyvas!

2 procentai nuo metinio pajamų mokesčio nuo vidutinio atlyginimo gal ir nesudarys didelės sumos, tačiau ši parama gali būti svarbi. Pernai šiuo būdu piliečiai Dangui skyrė apie tris tūkstančius litų, kurie buvo panaudoti idėjiniams tikslams ir propagandai - įsteigta premija "Baltoji Gimtis", skirta baltų kultūros propagavimui, dalis sumos panaudota interneto serverių nuomai, išleisti nemokami atvirukai ir kalendoriai. [Paramos 2004 panaudojimo ataskaita]

Šiemet gautą paramą numatome skirti šiems dalykams:

• premijai "Baltoji Gimtis"
• internetinio portalo atnaujinimui, perprogramavimui ir išplėtimui
• įvairių grupių ir projektų tinklapių host'inimui
• kokybiškai savitų kolektyvų muzikos leidybai
• festivalio "Mėnuo Juodaragis" rengimui
• baltiškų atvirukų, kalendrų, brošiūrų ir kt. propagandos leidybai
• kitoms alternatyvioms iniciatyvoms ir meno projektams

---------------------------------------------------

Paraiškos pateikimas

Norėdami suteikti 2% paramą Dangui (VŠ "Baltijos Griaustinis"), užpildykite žemiau pateikiamą formą ir iki 2005 gegužės 02 dienos pristatykite arba išsiųskite paštu į savo teritorinį Valstybinės mokesčių inspekcijos skyrių (arba perduokite per savo darbdavį).

Užpildytą forma taip pat galite perduoti tiesiogiai mums iki 2005 gegužės 01 d.. Užpildytą ir į voką įdėtą formą galite palikti nuomoje "Zarraza" Vilniuje. Arba skambinkite tel. +370 688 19655.

Duomenys:
Viešoji įstaiga "Baltijos Griaustinis",
įmonės kodas - 124631480,
adresas - Architektų 9-25, Vilnius;

• Paramos Dangui forma Word Document (pildyti kompiuteriu) 490 Kb
• Paramos forma PDF formatu (atsispausdinus pildyti ranka) 506 Kb
• Formos pildymo taisyklės (atrodo sudėtingai bet viskas labai paprasta :) 41 Kb

Formą pildykite DIDŽIOSIOMIS raidėmis, įrašydami savo vardą, pavardę, asmens kodą, telefoną, el.pašto adresą, užpildymo datą. Nepamirškite pasirašyti.
Sąskaitos ir banko rekvizitų nurodyti nereikia.

Papildomos nuorodos:
Mokesčių inspekcijos tinklapis - http://www.vmi.lt/
VMI skyrių adresai
Informacija apie deklaracijų patiekimą


Jeigu turite galimybę deklaruoti pajamas per banką internetu, užpildykite paramos formą FR0512 v.1 puslapyje http://deklaravimas.vmi.lt/

Jei dar nedirbate ar neturite nuolatinių pajamų, perduokite mūsų prašymą savo draugams, tėvams ar artimiesiems, kurie prijaustų mūsų veiklai.

Dėl galimo didelio pareiškėjų srauto VMI paskutinėmis balandžio mėn. dienomis, rekomenduojame prašymą pateikti kuo anksčiau. Jei Jums reikia daugiau detalios informacijos 2% paramos klausimu, skambinkite tel. +370 686 01099, arba teiraukitės elektroniniu paštu <[email protected]>

---------------------------------------------------

Dėkojame visiems, kurie nuspręs paremti mūsų veiklą ir prisidėti prie teisingų iniciatyvų.
Už gautą paramą atsilyginsime kokybiškais leidiniais ir įsimintinais renginiais.

Pagarbiai,
Dangus