MOTOTURNYRAS '05 vėl primins Žalgirio pergalės siausmą

Motoklubas "Vorai" kasmet rengia Žalgirio mūšio pažymėjimui skirtą šventę vis kitoje Lietuvos vietovėje. Šiemet tradicinis "Vorų" MOTOTURNYRAS, kurį jau galime vadinti tikru festivaliu, vyks Druskininkuose liepos 15-16 ir stengsis pamaloninti įvairios muzikos, motociklų burzgesio, alaus ir delikačių reginių mėgėjus.

Pirmąją renginio dieną organizatoriai nutarė atiduoti duoklę sunkiajai muzikai. Druskininkų miesto amfiteatre savo patriotiniu užsidegimu susirinkusius drebins keturios lietuviškos metalo grupės - BALTAS TRIUKŠMAS, DIKTATŪRA, SAPROPHYTES ir OBTEST. Beje, OBTEST pasirodymas bus išskirtinis, nes šiemet šis kolektyvas yra paniręs į naujojo albumo įrašus, todėl beveik nekoncertuoja. Mototurnyro scenoje garsioji pagoniško metalo kapela žada pristatyti ir nemažai naujų kūrinių. Penktadienio nakties siautulį užbaigs nuogų gražuolių numeriai ir diskoteka.

Liepos 16 d. popietę pradės burgzti plieninių žirgų motorai - motociklininkų kolona važiuos Druskininkų kurorto gatvėmis ir džiugins poilsio išsiilgusius Lenkijos pensininkus, kuriems Žalgirio mūšio minėjimas taipogi turėtų kelti malonias emocijas. Miesto amfiteatre baikerių komandos varžysis tarpusavyje įvairiose rungtyse, vyks karinių istorinių klubų pasirodymai, o sceną okupuos vietinės Druskininkų grupės - HYPNOTIZE, SKLEPAS, RAKE IN BARN, FOUR MONKEYS, SLAM. Koncerto pabaigoje savo šou surengs pop žvaigždės - Aleksandras Makejevas ir žudikai kūdikių veidais - VENTUKAI !!! ;) Pastarųjų pasirodymas apie vidurnaktį peraugs į striptizo šou ir galima numanyti, jog toliau viskas tęsis kaip Q. Tarantino filme "Nuo sutemų iki aušros".

Sekmadienio rytą organizatoriai apdovanos nugalėtojus ir surengs iškylą garlaiviu pagirioms praskaidrinti. Bilietai į pirmosios sunkiosios dienos koncertą kainuos 10 Lt, į antrosios - 12 Lt, o norintys siausti abi dienas gaus pakloti 20 Lt.

Norėdami pamatyti visą programą, spauskite ant plakato iliustracijos viršuje, bei apsilankykite organizatorių tinklapyje - www.voraimc.lt

smagratis : info